Prethodnu menstruaciju imala 5. 1. Nezascicen odnos 28. 1, sutra dan sam popila escapelle tabletu posle 23 h. Menstruacije dobivam na 28-30 dana medjutim sad nisam dobila samo mi ide smedji iscedak po malo. . . Pitanje je da li je tableta delovala i da li sam trudna

    Odgovoreno: 04. 02. 2013.

Komentari na pitanje: #111956

    • Dr Rami Aburas 05. 02. 2013.

      To je menstruacija, tabl escapelle nije dozvolila da dodje do trudnoce, ponekad ona hoce da poremeti menstruuaciju.

    • Hvala na odgovoru. . . Upravo sam dobila tacno na 30 dan. . . 4. 2 sad. . . Pitanje je da li je to od tablete escapelle ili je to mesecnica. . . . I da li treba da radim test na trudnocu