Muci me jedan veliki pitanje, radim test za plodne dane vec minimun 4 neseci i nikad mi ne pojavjuje iste dve crte dali to znaci da nemam plodne dane? Jako zelim da ostanem u drugom stanju

    Odgovoreno: 06. 11. 2012.
    • Poštovana,
      Trebalo bi da uradite proveru hormonskog statusa (fsh, lh, prolaktin, testosteron, estradiol i progesteron 7-og, 14-og i 21-og dana ciklusa) da bi se tacno znalo o cemu se radi.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #107603

    • Dr Rami Aburas 22. 11. 2012.

      Ne savetujem da se uzme bilo koju hormonsku terapiju bez ispitivanje hotmonskog status i savet lekara.

    • Anita simon vidikai 18. 11. 2012.

      Izvinite opetja naslasam neke hormone sta mislite dali bih pomogao zove se folikulostimulirajuci hormon i kolko bih smeo uzimati od toga sta mislite unapred hvala