Postovani, imam 34 godine, u 9 nedelji trudnoce sam i svi rezultati su ok. Imam vec jedno dete 2010 porodila sam se na carski rez. Sada se osecam dobro, idem redovno na kontrole jedino sto sam primetila je to da mi se stomak jako vidi. Cini mi se da bukvalno dok mi je zakasnio ciklus vec se ocrtao stomak. Sa prvim detetom to se nije videlo sve do 4m, ali sada je oblik mog stomaka pravi trudnicki. Da li je to normalno i da li je to tipicno u ovako ranoj fazi trudnoce? Kilaža mi je ista. Hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 06. 11. 2012.
    • Poštovana,
      Moguce je da imate problema sa gasovima pa imate ustisak da vam je stomak veci nego sto jste. Za svaki slucaj, javite se vasem ginekologu koji ce vas pogledati.