Postovani, vec tri godine pijem cyclo progynova tablete, posto mi je tada dijagnozirana sekundarna amenoreja. Imam 20 godina, visoka sam 171cm, a tezina mi je 51kg. Zanima me da li iskljucivo ishranom, dobijanjem par kilograma, mogu prestati sa terapijom i da li ona ima negativnih posledica za kasniju trudnocu? I koliko dugo se sme uzimati ova terapija? Unapred zahvalna, ivana.

    Odgovoreno: 06. 11. 2012.
    • Poštovana,
      Pozeljno je da se malo ugojite. Cikoproginova nema kontraindikacija i pomaze da ostanete u drugom stanju kada budete hteli. Mozete je koristiti neograniceno.