Postovani, da li kada jednom pocnete da pijete hormonsku terapiju, konkretno cyclo priginova mora da se pije ceo zivot? Meni je receno da pijem 3 meseca za regulisanje ciklusa ali se plasim da se situacija nakon zavrsene terapije ne nastavi po starom? Hvala!

    Odgovoreno: 29. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Cyklo proginova je dobar lek za regulisanje menstrualnog toka. Preporucujem da se uzima od 6 meseci do godinu dana. Sam lek nema kontraindikacija, obezbedjuje optimalne uslove za dobijanje regularnog ciklusa. Moze se piti do godinu dana bez pauze. Nakon godinu dana napravite pauzu od 2-3 meseca.