Postovani, imam jedan problem koji mi se pojavljuje vec 5 meseci za redom. Naime, od maja meseca sam primetila da nekih 10ak dana pre menstruacije dobijam svrab i predelu genitalija. Sekret nije pojacan, mada ga ima u malim kolicinama i belicast je. Radila sam sve moguce analize, od papa testa, kolposkopije i briseva, i nista nije otkriveno. Doktorka mi je predlozila da zbog mog subjektivnog osecaja koristim lomexin, sto sam ja i uradila ali su se simptomi i dalje pojavljivali. Kako imam istog partnera vec 10 godina i pokusavamo da dobijemo bebu, zabrinuta sam zbog ovih simptoma jer ih ranije nije bilo. Želim da se resim ovog problema ali mi nije jasno sta se desava obzirom da realih problema sa nalazima nema. Inace, menstruacija mi je uredna na 30 dana. Hvala unapred na odgovoru, pozdrav!

    Odgovoreno: 29. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Verovatno imate upalu grlica materice (cervicitis) koji treba adekvatno leciti.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com