Poštovani, na moje pitanje za vas dobila sam odgovor da imam upalu grlića maternice, da li bi mogli reći postoje li ikakve tablete za to ili bilo što drugo pošto sam vam objasnila cijelu situaciju? Hvala vam puno!

    Odgovoreno: 29. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi se odredila adekvatna terapija.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com