Dobar dan, zamolila bih vas da mi odgovorite na jedno pitanje. Naime, imam 32 godine, trudnoca nije bilo, jedan mised ab prije 7 mjeseci i j biohemijska trudnoca prije 2 mjeseca. . Prvi put radjena kiretaza, sad su mi ciklusi neredovni tj produzili se sa 27 na 30 ak dana. Zasto? Jako sam nervozna samim tim sto su mi ciklusi uvijek bili tacni u sat sad vise ne znam ni kad trebam dobiti. Da li stres moze uticati na to? Da nije hormonski disbalans? Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 29. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Moguce je da je poremecaj ciklusa nastao usled hormonskog disbalansa. Savetujem vam da uradite proveru hormonskog statusa (fsh, lh, prolaktin, estradiol, testosteron i progesteron 7-og, 14-og i 21-og dana ciklusa)