Molim vas da mi pomognete ocajno zelim dete sa sadasnjim imala sam dva braka ovo mi je 3 i zelimo dete a ja sam imala spontana 3 i vec godinu ipo nemogu da ostanem trudna molim vas pomognite mi unapred zahvalna marija molim vas za pomoc volim mog muza i zelim sa njim dete molim vas pomognite mi pa ako moze i vestacka oplodnja samo molil vas da nam pomognete

    Odgovoreno: 26. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Za pocetak treba uraditi hormonske analize 7, 14, 21 dan ciklusa, i kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, ako niste imali trudnocu sa sadasnjim partnerom, onda treba uraditi i spermogram partnera.