Danas sam posle 2 meseca bolnog stomaka u donjem delu, predelu jajnika, otisla kod ginekologa. Sa ubedjenjem da je u pitanju upala jer je praceno obilnim sekretom neprijatnog mirisa. Pre 8 meseci sam se porodila, od tada ni jedan ginekoloski pregled nisam imala kao ni u toku cele trudnoce i ne znam zasto dr. To izbegava. Danas sam rekla svoje simptome i dobila uput za gastrologa i forte vaginalete. Bez pregleda i bez icega, na kontu razgovora. I sada ne znam sta da radim.

    Odgovoreno: 23. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Obavezno uraditi kolposkopski pregled sa cervikalninim i vaginalnim brisevima.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com