Već godinu dana pokušavam da se riješim kandide, i pila sam razne terapije (sve po preporuci doktorice- nistatin, canesten, diflucan, macmiror vaginalete,. . .) , prethodna 3 mjeseca sam držala tzv. Kandida dijetu, i na kraju uradila analize. Vaginalni i cervikalni bris pokazuju- kulturom nijesu izolovane patogene bakterije. A grupa vaginalnog sekreta je vi - rijetki leukociti, blastospore, gram + koke, bacili tipa lactobacillus, ćelije pločastog epitela. Šta znači ovaj nalaz, imate li neki savjet za mene kako da se riješim kandide?

    Odgovoreno: 24. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Vaerovatno imate upalu grlica materice, koju treba adekvatno leciti.
      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com