Imam 29. God. Prvu menstruaciju sam dobila sa 10 godina i oduvek su mi bile veoma bolne. Poslednje 3 godine menstruacije su mi veoma obilne i traju po 8-9 dana. Gvodzdje mi je takodje u opadanju. Inace imam hronicnu upalu jajnika i polucisticne jajnikzbog toga cesto primam injekcije. Da li zbog tih problema i jesu obilne mensrtuacije. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 26. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Imate hormonski poremecaj koji treba ispitati i adekvatno leciti zato su vam obilne i obilne mens. , takodje pozeljno da uradite kolposkopski pregled sa vaginalnim i cervikalnim brisevima.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com