Zdravo, e ovako, da odma predjem na stvar! Prije dva tri dana sam pocela da osjecam bol u donjem dijelu stomaka! To mi se vec desavalo i posle prve trudnoce, kad god bih imala odnos sa mojim muzem! Odma bih me sjutradan boljelo po dnu stomaka i osjecala sam pritisak na cmar! Tada bi samo popila neku tabletu za bolove, a na kontrolu nisam isla! Skoro sam se opet porodila i opet su mi poceli ti bolovi pa bih htjela da cujem i vase misljenje! Unaprijed jednoveliko hvala!

    Odgovoreno: 26. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Uradite kolposkopski pregled sa vaginalnim i cervikalnim brisevima, verovatno imate upalu grlica materice koju treba adekvatno leciti.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com