Otisla sam preventivno kod ginekologa, i ustanovljena mi je ranica na grlicu materice, radjen mi je papa test. Nakon urednih rezultata (ii grupa) data mi je terapija (povidon jod vaginalete) u trajanju od 2 meseca jer ih koristim svako drugo vece. Na kontrolu idem po zavrsetku terapije. Medjutim, sinoc prilikom tusiranja sam napipala kuglicu velicine zrna graska na unutrasnjoj strani malih usnica prema ulazu u vaginu. Ne mogu da kazem da imam osecaj bola vec neprijatnosti, u smislu zuljanja, verovatno zato sto sam napipala nesto a nisam imala do sada nikakvih tegoba. Molim vas brzo mi odgovorite da li je to prolazno ili da se obratim lekaru pre zakazane kontrole. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 26. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Pozeljno obratite se lekaru, bez panike.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com