Vezano za članke dr. Milana stefanovića i doc. Dr. Maje nikolić a u vezi vaginalnih infekcija kandidom kao posledice sistemske kandidijaze i auto infekcije. Imam višegodišnji problem sa vaginalnom kandidijazom koja mi se uporno vraća. Moj lekar opšte prakse je na pitanje u vezi testiranja na sistemsku kandidijazu izrazio negativan stav u smislu da je to lečenje sa jakim lekovima od kojih ima više štete nego koristi i da mi to ne preporučuje. Ni moj ginekolog nema nista pozitivniji stav po tom pitanju. Obzirom da živim u beogradu, molim vas da mi preporučite specijalistu koji bi se više pozabavio dijagnostikom tog uzroka u mom slučaju, obzirom da nisam naišla na spremnost na saradnju čak ni za elementarne analize kod mojih nadležnih lekara. . . Hvala najlepša.

    Odgovoreno: 26. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Treba uraditi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com