Postovanje. Zavrsila sam sa pijenjem druge kutije diane 35 u cetvrtak, danas je nedelja i jos uvek nisam dobila menstruaciju. Tokom pijenja druge kutije sa momkom sam imala odnos bez dodatne kontracepcije. Nakon popijene prve kutije menstruaciju sam dobila nakon drugog dana, tj po tome sudeci trebala sam da dobijem juce, ali jos uvek ne osecam ni bol u stomaku koji obicno osecam ni nista. Da li su uvek redovne menstruacije kada se piju pilule, tj da li se uvek dobija isti dan? Da li bi trebala da se zabrinem za trudnocu? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 26. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Bez brige, ne bi trebalo da ste trudni, desava se da kasni mens. Samo ne pocinji novu kutiju dok ne dobijate mens.
      tada pocinjete od 5og dana ciklusa.