Pozdrav! Postovana, imam 24 godina i problem sa jajnicima, ceste upale, nadutost, bol u grudima i pms. Uradila sam sl. Analize: papa test nalaz 200, pa ii, zakljucak: us vi. Uz jajnika: oba mikrocisticna, levi jajnik 37x20mm, desni jajnik 34x21mm. Test hormona: fsh- 2, 8; lh-0, 9; prolactin- 2325, 7; testosteron: o, 75; estradiol <25. 0 zanima me vase strucno misljenje! I da li je opasan toliko visok nivo prolactina? Moram da napomenem da sam cesto izlozena stresu. Hvala unapred! Pozdrav!

    Odgovoreno: 26. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Imate hormonski poremecaj, mnogo vam visok prolactin, treba urditi hormonske analize 7, 14, 21 dan ciklusa.
      takodje pozeljno uraditi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com