Imam problema sa menstruaciom od kako znam za sebe rodila sam dvoe dece ali teskom mukom sam ostala trudna sa prvim, a sa drugim lako. Od kako sam se porodila sa drugim detetom uopste nemam menstruaciju kod lekara sam bila rekli su da je sve uredu a jua nikako da dobijem i dalje pa vas molim za savet jer bas sam zabrinuta jer sam imala dva puta temperaturu do 40 stepeni onog dana kada treba da dobijem pa se boim da ponovo ne dobijem temperaturu sad kad dodje datum menstruacije

    Odgovoreno: 23. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormon prolaktin iz krvi. Ukoliko bude sve kako treba, zamolite vaseg ginekologa da vam izazove menstruaciju. Tada uradite proveru hormonskog statusa (fsh, lh, estradiol i progesteron 7-og, 14-og i 21-og dana ciklusa) na osnovu cega ce vam biti odredjena adekvatna terapija.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.
      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com