Nakon uradjene biopsije doktorka me je poslala na konizaciju grlica i u tome je bila izricita. U strahu sam otisla kod drugog doktora koji je rekao da je to nepotrebno. Molila bih vas da mi na osnovu rezultata biopsije pomognete u odluci jer su njihova misljenja potpune suprotnosti. Rezultat biopsije: i condyloma cervicis, microfocus/cin i incipiens parakerathosis epitheli squamosi. Cervicitis chronica, nonspocifica, gradus levioris. Pseudopolyposa. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 23. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Moje misljenje je da nema potrebe za konizacijom vec za adekvatnim lecenjem.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com