Postovani. . Imam pitanje. . . Pre cetiri god sam se porodila i nikada nisam imala problema, do nedavno. Imala sam prehladu jajnika koja je trajala 2meseca, a nisam otisla kod doktora i to je proslo. Medjutim, kad je prehlada prosla, imala sam svrab i peckanje unutar vagina i vagina je bila spolja otecena. I od tada naidju periodi kad me unutar vagine pecka i svrbi. Spolja nema nikakvih promena, ali unutra ima crvenilo. I takodje cesto imam belo pranje, koje nekad ima neprijatan miris. . Pa me zanima da li je to nesto ozbiljno sto moze da se izleci, ili treba da se zabrinem, , , i kako to da izlecim. Hvala unapred

    Odgovoreno: 23. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Obavezno uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima jer verovatno imate upalu grlica materice (cervicitis) koji treba adekvatno leciti.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com