Kolpokopski nalaz: scj na samom smu, porcija bezsusp. Kolp. Slika, homogeno se boji jodom. Vs iiia grupa, papa test ii grupa. Vaginalni seket, porcija epitelizovana. Dg. Mioma uteri, prednji zid supserozni miom promea 24mm idesni 28 x 15mm. Molim vas recite mi sata da radim i koja bi terapija i dijagnoza bila za ovakve nalaze, posto sam ja sve to uradila i kada je trebalo da odnesem sve nalaze svom ginekolgu onemogucena sam narednih 4 nedelja zbog posla. Unapred hvala!!

    Odgovoreno: 23. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Vas nalaz pokazuje da imate miom na materici i cistu ali je vrlo verovatno i da imate upalu grlica materice. Pozeljno je da se konsultujete sa vasim ginekologom koji ce vam dati adekvatnu terapiju.