Postovani, ciklus mi traje 35 dana. Medjutim, ja sam vec 16. Dana imala pravo obojenu krv u trajanju od 2dana, prvi put u zivotu. Sada je vec 45dan ciklusa, s tim sto tih 10dana koliko nema menstruacije, imam jaku prehladu, sa temperaturom od 38, 5 i ostalim simptomima, pa me zanima sta moze znaciti ovo krvarenje na sred ciklusa i da li prehlada u ovoj meri moze poremetiti ciklus? Hvala

    Odgovoreno: 17. 10. 2012.

Komentari na pitanje: #106694

    • Dr Rami Aburas 26. 10. 2012.

      Uradite test za trudnoce ako je negativan, onda verovatno imate hormonski poremecaj, uradite hormonski status (fsh, lh, prolactin, estradiol progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Ginekoloska ordinacija aras http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras dr rami aburas dobracina 6/1 tel. 2622832 064 1188264 ramiaburas@hotmail. Com

    • Ja se izvinjavam sto ovako upadam i na mesto vaseg pitanja, postavljam pitanje, ali vrlo sam zabrinuta. . . Imam 25godina. Prosli meces sam dobila menstruaciju, na vreme, al pojavio se samo braon iscedak i to je trajalo 4-5dana. . . Mislila sam da je zbog pprehlade. Ista prica ovaj mesec, na vreme kada treba da dobije menstuaciju, opet mi se pojavljuje braon iscedak bez krvarenja. . . Da li mi mozete reci o cemu se radi, da me posavetujete sta da radim?????