Ja i decko smo vec godinu dana zajedno. I imali smo odnose vise puta. Uvek je sve bilo super. 13. Septembra sam dobila a prestalo je 18. Imali smo odnose 22 sept, 23 sept, 25 sept, 27 sept. . . 1. 10, 4. 10, 6. 10, 7. 10. . . . . . Trebala sam da dobijem 10. 10 a nisam dobila. . . Decko tvrdi da nije svrsio u meni. . . . A i ja znam. . . . . Uvek ga pre vremena izvadi. . . Zasto mi kasni???

    Odgovoreno: 23. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite test za trudnocu. Ukoliko je negativan, javite se vasem ginekologu koji ce vam uraditi proveru hormonskog statusa da bi se videlo o cemu je rec.