Postovani! Bila sam kod ginekologa rezultati su mi: uzorak: egzo_endocervikalni bris, citoloski nalaz pa ii, nilm: negativno na intraepitelne lezije i malignitet, inflamatorne promene, neutrofilni granulociti, mesana bakterijaska flora. A vaginalni bris iii a, mesana bakterijska flora. Nisam nikad radjala niti imala spontani. Mene zanima dali su mi nalazi uredu? Unapred hvala

    Odgovoreno: 16. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Vasi nalazi nisu kako treba. Imate upalu grlica materice (cervicitis) koji treba adekvatno leciti.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com