Rodila sam dvoje djece sve je bilo ok sada sam ostala trudna ali imam problem da li mi mozete da kazete kasni mi 15 dana pre 4 dana sam pocela po malo da krvarim ali nista puno da li je to spontani ili je vanmaterivna ttrudnoca a sutra bi trebala do doktora pa vas molim da mi bilo sta kazete ako je to ikako moguce

    Odgovoreno: 16. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Obavezno se javite ginekologu. Ne mora da znaci da se radi o spontanom pobacaju, samo treba ada dobijete adekvatnu terapiju za odrzavanje trudnoce.