Postovani, kod svojeg doktora ginekologa sam bila i uzeo mi je bris cervikla i ostale nalaze. . . . Na prvom nalazu mi je pisal da je 3 stepen a na ovom drugom brisu cervikla da imam bakteriju e-koli. . I dobila sam ovaj antibiogram. . . Dok nisu bili gotovi ovi nalazi doktorica mi je dal vaginalete koje se zovu neo-penatron. . I takodje mi je rekla da imam neku malu cisticu al da nije nista strasno. . Treba da se javim posle ciklusa jel mi je ciklus bio blizu, pa da uradimo papa test i da vidimo sta ce sa cisticom. Pa me interesuje imam jedno dijete ali smo ja i moj muzu planirali drugo da li ova bakterija steti sto i da li mogu ostati u drugom stanju al naravno pre bi se izlecila od ove bakterije. . . Da li je to moguce. . . I da li je tesko maci ovu baktreiju, i koliko je opasna. . . S tim da ja ama bas nikkave bolove nemam jedino u zadnje vrijemi mi menstruacija nije navrh 28 dana kao sto je uvijek bila neego na vr 30 dana. . . Jako sam zabrinuta. Unapred hvala

    Odgovoreno: 19. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Tesko je ostati u drugom stanju ako imate eserihiju koli, pozeljno je da izlecite tu infekciju pre nego sto ostanete u drugom stanju.