Postovani, imala sam abortus i radjena je kiretaza 14 avgusta. . . Nakon toga sam krvarila nekih desetak dana i prestalo je, medju tim u poslednjih 15-ak dana krvarim (svakog dana, ne obilno i nije u pitanju uvjek cista krv. . .) molim vas za savjet, hvala.

    Odgovoreno: 16. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da odete na kontrolu i uradite pregled da bi se videlo da li post-operativni tok protice kako treba. Pozeljno je da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.