Pre manje od mesec dana sam radila kolposkopski pregled, papa test, grupu sekreta, test na hlamidiju i ultrazvuk jajnika. Svi nalazi su mi bili uredni. Poslednju menstruaciju sam imala 25. 09. A pre nekoliko dana i danas popodne mi se desilo da prilikom odlska u toalet na papiru ostane trag svetle krvi, pri tom mi je ves cist i nije vezano za seksualni odnos. Pomilslila sam da je prvi put u pitanju ovulacija, ali posto se ponovilo, i cini mi se da je kolicina malo veca, postajem zbunjena. . . U kom pravcu bi trebalo da razmisljam? Postavila sam ovde pitanje zbog toga sto su odlasci ginekologu na zakazivanje i do tada moze proteci i nedelju dana a zelela bih da saznam. Havla unapred!

    Odgovoreno: 16. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Obavezno ponovite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.
      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com