Postovani, sta znaci: u prelaznoj zoni na 11-1 mozaik, na 5-7h mala ree otvorenog tipa, schiller negativan. Na epitelu vagine i vulve nema promena. Hvala najlepse

    Odgovoreno: 11. 10. 2012.
    • Poštovana,
      To znaci da imate promene na grlicu matwrice. Verovatno imate upalu grlica materice (cervicitis) koji treba adekvatno leciti.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com