Poštovani, molim vas pomozite. Imala sam kiretažu 3. Avgusta ove godine. I to jako teško psihički podnosim. Krvarenje sam imala pet dana nakon toga, koje je inače bilo vrlo oskudno. Menstruaciju sam dobila 19. Avgusta, sledeću 18. Septembra. Osećam bol pri dnu stomaka i probadanje pri dnu leđa. Nemam mučnine i grudi mi ne otiču i ne bole. Inače imam redovne seksualne odnose, dali postoji verovatnoća da sam opet u drugom stanju?? Pošto je prošao relativno kratak period.

    Odgovoreno: 11. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Verovatnoca postoji ali je previse rano da bi se utvrdilo njeno postojanje. Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima jer je moguce da imate upalu grlica materice.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.
      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com