Postovani, menstruaciju sam imala 16. 9. Dobijam na 25 dana vec dve godine unazad, tacne su u dan. 28. 9. Sam imala nezasticen odnos ali momak nije ejakulirao. Menstruaciju ponovo dobijam 5. 10. Tako da mi je nedelju dana poranila sto se bas nikada nije desilo. Oskudno krvarenje od 4 dana, ali su mi krvarenja inace oskudna i traju 4 dana, samo ovog puta posebno oskudno. Jajnici me bole i sada kada je cikls zavrsen, cesto mokrim, ne mogu da zadrzim, stalno kuvanje po stomaku i krcanje creva. Napominjem da sam bila pregladjena pre mesec dana, pila antbiotik, primila 3inekcije zbog bola u kicmi (sedim dosta, studiram) , manje sam spavala zbog ispita, ali sam nakon toga imala jedan ciklus koji je dosao na vreme. Isto, ovo je bio seksualni odnos posle 5 meseci. Da nisam u drugom stanju? Unapred hvala veliko!

    Odgovoreno: 11. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Najverovatnije niste trudni ali za svaki slucaj uradite test za trudnocu. Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.