Postovani, imam 33 godine. Sa 23 sam rodila sina carskim rezom. Posle 23 meseca i cerku takodje carskim rezom. Dokrori su mi posle prvog porodjaja rekli zbog moje materice kako su mi objasnili da imam dva roga. . . Mora se i druga trudnoca zavrsiti carskim rezom. . . Sve je bilo uredu i sa trudnocama i sa bebama. . . Medjutim doktor mi je savetovao da posle drugog porodjaja uradim podvazivanje jajnika. Sto mi je i uradjeno. . . Nisam nista se raspitivala o tomo i tada sam to uradila bez puno razmisljanja zbog cega se jako kajem. . . Molim vas da li bi mi rekli da li postoji i najmanja sansa da ponovo zatrudnim i rodim bebu. . . Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 11. 10. 2012.
    • Poštovana,
      U vasem slucaju je veoma tesko da ostanete trudni prirodnim putem i to vam ne bih ni savetovao. Pokusajte da se raspitate za program vantelesne oplodnje.