Molila bih vas za savet. Vec tri meseca imam menstruaciju dva puta u mesecu, tacno 15 dan od prvog dana dobijanja. Obratila sam se ginekologu, koji mi je dao da pijem oligometril tablete do ponovnog dobijanja. Radila sam analize hormona gde mi je prolaktin povisen. Interesuje me koji su razlozi koji su doveli do ovog problema, sta jos da uradim od analiza, jer ovo mi se nikad nije desavalo, a uz to imam i promene raspolozenja. Hvala.

    Odgovoreno: 11. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite magnetsku rezonaciju baze hipofize (sela turcica) . Ukoliko se pokaze da je sve kako treba, konsultujte se sa ginekologom ili endokrinologom da bi ste dobili adekvatnu terapiju.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.
      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com