Poslednji ciklus sam mala 30. 08. (inace dobijam redovno na svakih 23-25 dana) . 11. 09. Mi je preminuo otac (majka i sestra su preminule 2007. I 2005. G) . Vec deset dana neprekidno imam simptome kao da cu da dobijem ali nista, stomak mi je jako naduven a i u predelu zeluca osecam teskocu. Da li da kupim tablete za izazivanje krvarenja ili nesto drugo preporucujete?

    Odgovoreno: 09. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Bolje da se javite lekaru da vas pregleda i odredi adekvatnu terapiju. Inace idealna menstruacija je na 28 dana, savetujem vam da uradite hormonski status, da biste dobili adekvatnu trajnu terapiju.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com