Molim vas da mi pomognete. Imam neredovne menstrualne cikluse, prethodni je bio 2-og septembra, a ovog meseca 5-og. Zelim da ostanem u drugom stanju, ali zbog tih neredovnih ciklusa nikako ne mogu da izracunam plodne dane. Pa vas zato molim da mi vi pomognete, koji bi to dani bili u ovom mesecu. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 08. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Pozeljno je da se javite svom ginekologu koji ce vam uraditi hormonski status. Po podacima koji ste dali, moguci plodni dani u ovom mesecu su 15, 16, 17 oktobar.