Postovani, imam problem sa bolom u klitorisu. Bol osecam samo na dodir, kao probadanje neko, boli me pocetak usmina i klitoris. Nekad mi se desi da mi se pojaca bol kada puno hodam ili sam u tesnim stvarima. Uglavnom bol mi je uvek prisutan. Vodim racuna o higijeni. Pitala sam i ginekologa i ona je rekla da ne vidi nista. . . Stvarno to pocinje psihicki da me nervira i smeta, jer i seksu moram da pazim da slucajno ne potrefim taj deo koji me boli. . . Sta to moze da bude i kako to da resim, vise ne znam ni kome da se obratim. Jer uglavnom to pripisuju tesnim stvarima ili nekom povredom, ali meni je ovako godinama. . . Unapred hvala.

    Odgovoreno: 08. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite brsieve sa klitorisa i usmina i da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com