Pocituvani, veke 6 meseci se obiduvam da ostanam bremena no ne ni uspeva. Na 3 den od menstruacija ispitav hormoni -progesteron 0. 51 prolaktin 16. 25 estradiol 22. 4 fh 6. 7, lh 6. 2 i testosteron 0. 46. Mikrobioloskite testovi i pap testot se vo red. Sto mislite, dali e problemot vo hormonive i sto mi sovetuvate. Vi blagodaram odnaped!

    Odgovoreno: 08. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Imate nizak estradiol i visok progesteron za ovaj period, dok je prolaktin verovatno 160, 25 a ne 16, 25 (ukoliko su anaize radjene po bh arc parametriji.) u nasoj praksi, hormonske analize radimo 7-og, 14-og i21-og dana ciklusa i tek onada mozemo razmatrati da li se radi o hormonskom poremecaju ili ne. Ukoliko zelite, mozete doci na konultacije, koje su besplatne.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com