Zasto ne sme da se pije diane-35 u trudnoci? Da li je moguce da se ne vidi trudnoca na u. Z i prilikom pregleda? Da li je moguce da je menstruacija redovna a da je trudnoca u pitanju? Bole me jajnici vec 10 dana bila sam kod ginekologa i nije mi nista dao (nikakav antibiotik) . Sad ne znam iz kog razloga moze toliko dugo da me boli? Hvala!

    Odgovoreno: 08. 10. 2012.

Komentari na pitanje: #106290

    • Dr Rami Aburas 29. 10. 2012.

      Diana 35 ne sme da se koristi u trudnoći jer on je kontaceptivni preparat. Uraditi test iz trudnoće, to vam je najsigurnije ako je trudnoća mala. Ako imate pojačan sekret uraditi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima. Mi se bavimo time profesionalno, možete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koje su besplatne. Ginekološka ordinacija aras http://www.Wix. Com/aburasrami/aras dr Rami Aburas Dobračina 6/1 tel. 2622832, 064-1188264 ramiaburas@hotmail.com

    • Nisam dobila od porodjaja vec devet meseci isla sam kod lekara doktorka je uradila ultrayvuk i ginekoloski pregled i rekla je da nisam trudna dala mi je diane 35 da pijem. Mene yanima sta ako sam trudna a lekari nisu dobro ustanovili dali bi lek bio stetan i koliko