E ovako. Moj problem je sledeci i jako se brinem. Menstruaciju sam dobila 25. Sept. I trajala mi je veoma kratko, dva dana, s tim sto sam imala oskudno krvarenje, inace neuobicajeno. Nakon toga pojavio mi se braonkasto crni iscedak (kao i uvek nakon prestanka menstruacije) koga imam jos uvek, a danas je 6. Oktobar. Grudi me jako bole i imam osecaj ako da cu opet da dobijem. Nemam bolove u stomaku, ali su mi jako osetljive grudi. Molim vas odgovorite mi sto pre, jako jako sam zabrinuta.

    Odgovoreno: 08. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da sto pre uradite test za trudnocu. Ukoliko niste trudni, savetujem vam da posetite ginekologa i uradite ginekoloski pregled da bi se video uzrok tih iscedaka.