Postovani, vec duze vreme vam saljem poruke i nakada mi ne odgovarate. Molim vas kazite mi sta da radim da li posle kiretaze ima potrebe ici na neke kontrole da bi se uverila da mi naredna trudnoca bila u redu? Ja sam vam poslala sa patalogije nalaz i rekli ste da je u redu e sad sta dalje treba da radim??? Unapred hvala

    Odgovoreno: 08. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Neophodno je ici na kontrole posle keritaze da bi se videlo da li post-operativni tok protice kako treba. Niko vam ne moze garantovati kakva ce vam biti sledeca trudnoca. Uz redovne ginekoloske preglede i brigu o svom reproduktivnom zdravlju, ne bi trebalo da imate razloga za brigu.