Pijem yaz tablete za kontracepciju vec godinu dana bez pauze. . Drugarica mi je rekla da moram da napravim pauzu od dva meseca pa da nastavim sa uzimanjem tableta, tako je njoj njen ginekolog rekao, da ne bi doslo do nekih hormonskih poremecaja u organizmu. Mene samo zanima da li je to tacno? Da li moram praviti pauzu? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 05. 10. 2012.

Komentari na pitanje: #106223

    • Dr Rami Aburas 23. 02. 2015.

      Nema pravila, mozete napraviti pauzu na svakih 6 meseci po jedan mesec.

    • Dr Rami Aburas 07. 05. 2013.

      Zavisi od organizma, ali u principu ne bi trebalo vise od 1/2- 1 kg.

    • Postovani, pijem yaz vec 4mjeseca, zanima me da li od njih mogu dobiti salo na stomaku_ hvala