Molim vas recite mi sta znaci ovakav nalaz brisa izolovana normalna flora vaginalne epitelne ćelije retke koke difteroidi u malom broju laktobacili u srednjem broju

    Odgovoreno: 05. 10. 2012.

Komentari na pitanje: #106219

    • Dr Rami Aburas 26. 10. 2012.

      Bolje adekvatno leciti grlica materice pre hsg da ne bi doslo do komlikacije kasnije, ranica je posledica a ne uzrok vi verovatno imate cervicitis i colpitisa. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu. Ginekoloska ordinacija aras http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras dr rami aburas dobracina 6/1 tel. 2622832 064 1188264 ramiaburas@hotmail. Com

    • Pa, da, imam ranicu i papa je dvojka. Spremam se za hsg pa mi treba bakterioloski cist nalaz. Hvala puno na odgovoru!!!