Postovani, zbog neprijatnog mirisa sekreta koji je ukazivao na bakterijsku vaginozu, koristila sam neo penotran vaginalete. Nakon terapije, imala sam odnos i posle tri dana opet primjetim da mi sekret ima taj neugodan miris. Recite mi, da li da nakon sto me prodje menstruacija probam sa orvazil vaginaletama i tabletama ili mi savjetujete neku drugu terapiju? Na svoju ruku sam uzela i vagilact vaginalete sa laktobacilima pa ne znam da li i koliko one mogu pomoci u ovom slucaju? Da li savjetujete i neku terapiju za partnera? Unaprijed hvala i veliki pozdrav!

    Odgovoreno: 05. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste dobili adekvatnu terapiju. Ukoliko partner nema smetnje ne treba mu terapiju. Ukoliko ih ima, neka uradi bris.