Imala sam kandidu pre dve godine i uspesno je izlecila pa sam ove godine zapatila jaku upalu i infekciju besike pila sam citrociklin i opet imam jak sekret, suvu vaginu i peckanje pri mokrenju. Partner se isto zali i on ima peckanje i crvene tackice po organu. Ne znam da li se kandida opet pojavila i ne znam sta mi je valjano ciniti?

    Odgovoreno: 05. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da obavezno uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima. Savetujem vam i da partner uradi briseve.