Postovani molila bih vas za misljenje, imam sl. Problem konstantno mi je pojacan sekret, radila sam testove, ispalo je da imam slabo prisutnu ureaplazmu 10000 doktorka mi je rekla da ne bi trebala da pijem lekove jer to nije strasno, ali mi je ipak prepisala eritromicin. Sada, htela bih jos jedno misljenje vise pa me interesuje sta vi mislite da li to treba da se tretira lekovima? I da li postoji neki prirodni lek za jacanje vaginalne flore? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 05. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Moje misljenje je da obavezno treaba leciti lekovima. Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa vaginalnim i cervikalnim brisevima.