Imam vi gupu vs. Doktorka mi je rekla da je to kandida i prepisala terapiju 2 vaginalete lomexin i da pijem lectogin tablete 3 meseca. Interesuje me da li je neophodno da se tri meseca piju tablete i da li se mogu zameniti probiotik jogurtom ili obicnim probiotikom? I da li decko mora takodje da koristi neku terapiju i sta se preporucuje jer ne oseca nikakve simptome. I sta preporucujete od prirodnih lekova kod izlecenja kandide. Unapred hvala

    Odgovoreno: 05. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Imate dobru terapiju, nastavite sa njom. Ukoliko partner nema nikakve simptome nema potrebe za terapijom. Jedino savetujem prenje posle seksualnog odnosa.