Postovani. Ja vec 6 mesec pijem cikloproginovu imam 38 god. I imala sam velike probleme i sa menstruacijom i psihicke. Ali je to bila posledica hormona i rekli su mi da sam u perimenopauzi po statusu hormona. Sad mi recite da li organizam treba da se odmori malo od hormona ili oni mogu da se piju eto tako koliko treba. Strah me je malo od njih. Grudi me bas bole a i stomak mi je stalno naduven. I to me plasi i dali bi peruanska maca mogla malo da zameni lekove.

    Odgovoreno: 05. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Cikloproginova je dobra terapija, ukoliko vam ne smeta nastavite. Javite se vasem ginekologu koji ce vam proveriti stanje jajnika i videti da li treba dodati jos nesto uz cikloproginovu.