Postovani dr. Po vasoj preporuci zbog obilnih krvarenja i terapije koju sam pila 6 meseci orgametril izvadila sam hormone 7 dana ciklusa i oni glase ovako. Fsh6, 62-lh12, 7-progesteron 0, 668-estradiol 251, 0 vidim da tu ima odstupanja pa me zanima sta mi je dalje ciniti da opet ne dodje do prvobitnog stanja. Pomozite mi sa vasim savetom jel nzn. Sta dalje da li sam u predklimaksu jer do nove god. Nisam imala nikakve probleme a dr. Ovde su nezainteresovani za nase zdravlje. Hvala unapred djurdja

    Odgovoreno: 05. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da ponovite analize 14-og i 21-og dana ciklusa. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com