Dobar dan, evo ovako prije 6 god. Imala sam spontani pobacaj, , iza toga sam rodila djecaka u 35 tjednu trudnocu, , nedonošće je, , e sad sam trudna 6 tjedana i strasno me strah, ne sjecam se kako mi je bilo s mojim djecakom on ima 5 god. Bila sam kod ginekologa, nemoze da se plod jos vidi al trudnoca je u maternici sto je dobro. . . Na moje inzistiranje pijem utrogestan jer me strah, , , da vas pitam imam ponekad bolove u predjelu prepona, jajnika cak i oko pupka, , kao neka bol zajedno sa napetoscu, i zicka me, , nije jako ali prisutna je. , , , sta da radim, , dali je to normalno. . . Molim vas neki odgovor, hvala i pozdrav

    Odgovoreno: 05. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Dobro je sto uzimate utrogestan. Savetujem vam da uzimate2x1 tabletu do 16. Nedelje trudnoce. Savetujem vam da odete kod ginekologa da vidite da li ce vam pojacati dozu. Nema razloga za paniku.