Postovani, imam 33 god. , nisam ostajala u drugom stanju. Moja menctruacija je celog zivota bila u razmacima od 24-27 dana. U poslednjoj godini sam imala par stresnih situacija, posle prve takve situacije sam dobila 18. Dana, posle druge takodje. Ima li to uopste veze sa stresom, ili moze biti nesto drugo? Inace, menstruacija mi u svakom slucaju traje normalnih 5 dana. Sa postovanjem, biljana stokic

    Odgovoreno: 03. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite homonske analize i hormonski status da bi ste dobili adekvatnu terapiju za regularnu menstruaciju koja je na 28-30dana.